TOIMISTO JA TYÖNTEKIJÄT

Helsingin Palloseuran toimisto sijaitsee HofS Areenan ja HPS Nappulakentän vieressä osoitteessa Pakilantie 86a, 00670 Helsinki.

Verkkolaskuosoitteet

Helsingin Palloseura ry (0116505-0)
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003701165050
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Open Text Oy

HPS Areenat Oy (2499938-1)
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003724999381
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Open Text Oy

Työntekijät

Toiminnanjohtaja
Pasi Paakki
Puh. 040 8295805
pasi.paakki@hps.fi

Valmennuspäällikkö, tytöt
Jari Möykky
Puh. 050 3211846
jari.moykky@hps.fi

Valmennuspäällikkö, pojat
Joni Knuutinen
Puh. 040 5958370
joni.knuutinen@hps.fi

Valmentaja, maalivahtivalmennus
Daniel Ivanov
Puh. 045 6529231
daniel.ivanov@hps.fi

Juniorivastaava
Anu Seppä
anu.seppa@hps.fi

Valmentaja
Toni Anttila
P. 040 7631861
toni.anttila@hps.fi

Toimistopäällikkö, taloushallinto
Ella Andberg
p. 050 5345436
ella.andberg@hps.fi

Viestintävastaava
Atte Lehtonen
p. 040 5030546
atte.lehtonen@hps.fi