TOIMISTO JA TYÖNTEKIJÄT

HPS:n toimisto sijaitsee HOFS Areenan ja HPS Nappulakentän vieressä osoitteessa Pakilantie 86.

Ole rohkeasti yhteydessä asiassa kuin asiassa! 

Toiminnanjohtaja
Pasi Paakki
Puh. 040 8295805
pasi.paakki@hps.fi

Valmennuspäällikkö, tytöt
Jari Möykky
Puh. 050 3211846
jari.moykky@hps.fi

Valmennuspäällikkö, pojat
Joni Knuutinen
Puh. 040 5958370
joni.knuutinen@hps.fi

Valmentaja, maalivahtivalmennus
Daniel Ivanov
Puh. 045 6529231
daniel.ivanov@hps.fi

Juniorivastaava
Anu Seppä
anu.seppa@hps.fi

Valmentaja
Toni Anttila
P. 040 7631861
toni.anttila@hps.fi

Seurasihteeri, taloushallinto
Ella Andberg
P. 050 5345436
ella.andberg@hps.fi

Viestintävastaava
Atte Lehtonen
atte.lehtonen@hps.fi

Markkinointi- ja lipunmyyntivastaava
Eelis Goebel
eelis.goebel@hps.fi