JOHTOKUNTA

Johtokunta kevät 2019

JOHTOKUNTA KAUDELLA 2020

 

Puheenjohtaja

Kurt Grönlund, s-posti kurt.gronlund[at]hps.fi, puh. 050 3525744

Vanhempainkokoukset, joukkueenjohtajat, hallinto, lehdistö, seuran kehitystyö, Footpass-hanke, Pikku Jääkärit

 

Varapuheenjohtaja

Jarmo Santala, s-posti jarmo.santala[at]hps.fi, puh. 040 8019191

Hallinto, talousseuranta ja sopimuskäytänteet, tyttöjen ja naisten joukkueet

 

Johtokunnan jäsenet

Toni Anttila, s-posti toni.anttila[at]hps.fi, puh. 040 7631861

Valmennustyöryhmä

Riku Autio, -posti riku.autio[at]hps.fi puh. 050 3751821

Fanituotteet

Harri Eskelin, s-posti harri.eskelin[at]hps.fi, puh. 050 3632643

Yhteistyö ja sponsorointi, markkinointityöryhmä

Laura Jokinen, s-posti laura.jokinen(at)hps.fi, puh. 041 4683248

Viestintä, laatujärjestelmä

Antti Kankkunen, s-posti antti.kankkunen[at]elisanet.fi, puh. 040 0478639

Olosuhteet, kenttien tekniikka

Pekka Lehtonen, s-posti pekka.lehtonen[at]hps.fi, puh. 040 8380980

Yhteyshenkilö aikuisjoukkueiden sekä A- ja B- junioreiden välillä, valmennustyöryhmä

Hanna Patosalmi, s-posti hanna.patosalmi(at)hps.fi, puh. 044 0442761

Joukkueiden toimihenkilöt

Jani Peltonen, s-posti jani.peltonen[at]hps.fi, puh. 050 5281949

Varusteet, seurasäännöt, turnaukset, viestintä

Mikael Perovuo, s-posti mikael.perovuo[at]hps.fi, puh. 040 5551615

Olosuhteiden kehittäminen
 

Riku Saaranluoma, s-posti riku.saaranluoma[at]hps.fi, puh. 040 869 1282 

Markkinointityöryhmä

 

Johtokunnan varajäsenet


Esa Laakso, s-posti esa.laakso[at]hps.fi

Markku Leino, s-posti markku.leino[at]hps.fi

 

Taloudenhoitaja

Ella Andberg, s-posti ella.andberg[at]hps.fi, puh. 050 5345436

Pankkiyhteys:  FI27 2212 1800 0095 71