JOHTOKUNTA

Johtokunta kevät 2017

JOHTOKUNTA KAUDELLA 2018

 

Puheenjohtaja

Kurt Grönlund, s-posti kurt.gronlund[at]hps.fi, puh. 050 3525744

Vanhempainkokoukset, joukkueenjohtajat, hallinto, lehdistö, seuran kehitystyö, Footpass-hanke, Pikku Jääkärit

 

Varapuheenjohtaja

Markku Leino, s-posti markku.leino[at]hps.fi, puh. 040 5065733

Hallinto, talousseuranta ja sopimuskäytänteet

 

Johtokunnan jäsenet

Harri Eskelin, s-posti harri.eskelin[at]hps.fi, puh. 050 3632643

Jyrki Hemminki, s-posti jyrki.hemminki[at]hps.fi, puh. 050 5923397

Viestintä, Jalkkis.Net, Seurasivut, o365, varusteet, fanituotteet, joukkueenjohtajat

Laura Jokinen, s-posti laura.jokinen(at)hps.fi, puh. 041 4683248

Seuraopas, viestintä

Esa Laakso, s-posti esa.laakso[at]hps.fi, puh. 040 2159737

Yritysyhteistyö ja -sponsorointi

Pekka Lehtonen, s-posti pekka.lehtonen[at]hps.fi, puh. 040 8380980

Yhteyshenkilö aikuisjoukkueiden sekä A- ja B- junioreiden välillä, valmennustyöryhmä

Nina Orvola, s-posti nina.orvola[at]hps.fi, puh. 044 505 1044

 

Jani Peltonen, s-posti jani.peltonen[at]hps.fi, puh. 050 5281949

Varusteet, seurasäännöt, turnaukset, viestintä

Mikael Perovuo, s-posti mikael.perovuo[at]hps.fi, puh. 040 5551615

Olosuhteiden kehittäminen

Riku Saaranluoma, s-posti riku.saaranluoma[at]hps.fi, puh. 040 869 1282

 

Jarmo Santala, s-posti jarmo.santala[at]hps.fi, puh. 040 8019191

Tyttöfutis, joukkueenjohtajat

 

Johtokunnan varajäsenet

Riku Autio, -posti riku.autio[at]hps.fi

 

Antti Kankkunen, s-posti antti.kankkunen[at]elisanet.fi, puh. 040 0478639

Olosuhteet, kenttien tekniikka

 

Taloudenhoitaja

Susanna Holopainen, s-posti susanna.holopainen[at]hps.fi, puh. 050 5554173

Pankkiyhteys:  FI27 2212 1800 0095 71