JOHTOKUNTA

HPS JOHTOKUNTA KAUDELLA 2021


Puheenjohtaja

Jarmo Santala s-posti jarmo.santala(at]hps.fi, puh. 040 8019191
Vanhempainkokoukset, joukkueenjohtajat, hallinto, lehdistö, talousseuranta, sopimuskäytänteet ja seuran kehitystyö


Varapuheenjohtaja

Hanna Patosalmi, s-posti hanna.patosalmi[at]hps.fi, puh. 044 0442761
Hallinto, vanhempainkokoukset, joukkueenjohtajat, strategiatyö, Pikku Jääkärit


Johtokunnan jäsenet

Toni Anttila, s-posti toni.anttila[at]hps.fi, puh. 040 7631861
Valmennustyöryhmä, nettisivut

Riku Autio, -posti riku.autio[at]hps.fi puh. 050 3751821
Fanituotteet , markkinointi ja olosuhteet

Lauri Elers, s-posti lauri.elers(at)hps.fi, puh. 045 77333672                                Valmennustyöryhmä, viestintä

Harri Eskelin, s-posti harri.eskelin[at]hps.fi, puh. 050 3632643
Yhteistyö ja sponsorointi, turnaukset

Laura Jokinen, s-posti laura.jokinen(at)hps.fi, puh. 041 4683248
Viestintä, laatujärjestelmä, tapahtumat

Jukka Laine, s-posti jukka.laine[at]hps.fi, puh. 040 9612645                                Valmennustyöryhmä, varainhankinta

Pekka Lehtonen, s-posti pekka.lehtonen[at]hps.fi, puh. 040 8380980
Yhteyshenkilö aikuisjoukkueiden sekä A- ja B- junioreiden välillä, valmennustyöryhmä

Stina Pasanen, s-posti stina.pasanen[at]hps.fi, puh. 045 6343248                    Markkinointi, viestintä, vastuullisuus

Jani Peltonen, s-posti jani.peltonen[at]hps.fi, puh. 050 5281949
Varusteet, seurasäännöt, turnaukset, viestintä

Mikael Perovuo, s-posti mikael.perovuo[at]hps.fi, puh. 040 5551615
Olosuhteiden kehittäminen

Jens Öhman, s-posti jens.ohman[at]hps.fi, puh. 050 0707369
Viestintä, seuraprosessien kehitys, vastuulllinen toiminta ja olosuhteet


Johtokunnan varajäsenet

Esa Laakso, s-posti esa.laakso[at]hps.fi

Antti Kankkunen, s-posti antti.kankkunen[at]elisanet.fi